Video kursas "El.pašto marketingas praktikoje"

nuo Jurijaus Clavo

 

Jeigu esate verslininkas, nesvarbu ar patyręs vilkas ar tik pradedantis, o gal tik galvojantis apie tai, esate girdėję apie interneto panaudojimą verslo plėtojimui. O galbūt jau esate skaitę ne vieną knygą apie marketingą, įprastą ir internetinį? Gal net ir išklausę eilę kursų šia tema?

Jeigu dar to nepadarėte, paskubėkite, kadangi internetas, tai galinga jėga, galinti padėti išplėsti Jūsų verslą kur kas greičiau ir efektyviau. Tai tikrai vertinga informacija, ir jeigu Jūs ją žinote, nuoširdžiai Jus sveikinu!

 

Tačiau leiskite spėti, kad nors ir turėdami visas šias naudingas ir reikalingas žinias, susidūrėte su klausimais, o kaip gi tai atlikti praktikoje? Kokį įrankį naudoti? Kaip kurti prenumeratorių registracijos formas? Ką ir kur spausti?

 

Jeigu nesate IT ekspertas, neturite pakankamai lėšų pasamdyti el.pašto marketingo įrankius išmanančių žmonių, tai dažnai tampa pagrindine kliūtimi, kodėl iki šiol taip ir neišnaudojate šios tikrai labai efektyvios priemonės.

 

Kursas "El.pašto marketingas praktikoje" skirtas būtent Jums, norintiems ne tik žinoti įvairių efektyvių technikų kaip parašyti patrauklų el.laišką, bet ir išmokti tam tikslui naudotis patogiais ir daug galimybių suteikiančiais el.pašto marketingo įrankiais.

 

Tai ne teoriniai patarimai, kaip efektyviau išnaudoti el.pašto galimybes. Šis kursas, tai praktinis, mokomasis vadovas, kaip pasinaudojant teorinėmis žiniomis, realybėje išnaudoti el.pašto privalumus efektyvesniam Jūsų verslo vystymui.

 

Kurso metu Jūs turėsite galimybe ne tik pasikartoti, o gal ir naujai sužinoti kai kuriuos teorinius internetinio marketingo niuansus, bet ir išmokti praktinių veiksmų su mūsų parinkta el.pašto marketingo priemone.

 

Šį kursą sudaro 8 video pamokos:

+ #1. Įžanga į El.pašto marketingą
+ #2. Pažintis su el.pašto marketingo įrankiu
+ #3. Kontaktų sąrašai
+ #4. Prenumeratos formos
+ #5. Autoatsakikliai
+ #6. El.marketingo laiškai
+ #7. Rezultatų analizė
+ #8. Apibendrinimas ir patarimai
+ + Bonusai: Nemokama 3 mėnesių konsultacija

 

Visa kurso medžiaga pateikiama interaktyvia forma ir Jūs galite kartu kartoti visus demonstruojamus veiksmus praktikoje.

Medžiaga bus Jums pateikiama palaipsniui ir išliks pasiekama visą laiką, 24 val. per parą, iš bet kurios pasaulio vietos.

 

Jūs galėsite:

+ Nedelsdami pradėti mokytis el.pašto marketingo ir iš karto taikyti tai praktikoje
+ Gauti 3 mėnesių mano konsultacijų visais iškilusiais klausimasi
+ Visuomet po ranka turėti interaktyvų video pagalbininką
+ Aplenkti savo konkurentus, kurie dar neatrado interneto privalumų

 

Kokia gi šio kurso kaina?
Tik 30 Eur

Įsigykite videokursą "El.pašto marketingas praktikoje:

Tam, kad įsigyti šį kursą, tiesiog įveskite savo vardą, pavardę ir el.paštą į formą ir paspauskite mygtuką "Toliau"

 

Kurso apmokėjimo forma

 

Atsiliepimai

Jūsų dėmesiui pateikiu žmonių, kurie atliko išankstinį šio kurso bandymą, vertinimus.

Baigusi šį kursą, visu pirma aš pagilinau žinias, bei sutaupiau pinigų ,nes profesionalų paslaugos yra brangesnės.

Šis kursas išdėstytas labai aiškiai ir suprantamai, bei užėmė nedaug laiko, todėl jį gali įsisavinti net neturintys specialių žinių žmonės.


Renata Valiukaitienė

 

Labiausiai man patiko tai, kad šis kursas praktinis, o svarbiausia, jog nereikia pačiam skaityti ir įsivaizduoti, kaip šia sistema naudotis, bandyti įgyvendinti perskaitytas idėjas.

Čia tiesiog matai savo akimis, kaip viskas daroma, tarsi šalia sėdėtų draugas ir tau rodytų! Belieka tik atsidaryti kitą naršyklės langą ir iš karto pradėti dirbti, pamatyti kurso praktiškumo rezultatus tuoj pat.

Todėl šis kursas man padėjo sutaupyti daug laiko, energijos ir pinigų - viską išmokau pati!

Jurgita Juknaitė-Kozlova

 

Labas, Jurijau!

Noriu padėkoti Tau už tokį išsamų kursą. Nors išklausiau tik 2 pamokas bet info gavau labai daug! Prieš tai, bandžiau pats kažką verstis iš anglų, bet pagalvojau, kad neverta. Prarasčiau labai daug brangaus laiko.

Ačiū Tau iš visos širdies.

Rodrigas Tanzegolskis


 

Komentuokite Facebook:

 

Garantija100 % PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA. AŠ ĮSIPAREIGOJU BE JOKIŲ KLAUSIMŲ GRĄŽINTI JUMS SUMOKĖTUS PINIGUS, JEIGU PO ŠIO KURSO NEIŠMOKSITE NIEKO NAUDINGO IR NAUJO BEI PRITAIKOMO PRAKTIKOJE

Kokia gi šio kurso kaina? Tik 30 Eur

Įsigykite kursą:

Tam, kad įsigyti šį kursą, tiesiog įveskite savo vardą, pavardę ir el.paštą į formą ir paspauskite mygtuką "Toliau"

Kurso apmokėjimo forma

 

Apie autorių


Sveiki, pirmiausia leiskite prisistatyti. As esu Jurijus Clavas, man 30 metu ir nors mano oficialus išsilavinimas ne vadyba ar ekonomika, o informatikos magistras, visą laiką labai domėjausi verslu, finansais, asmenybės tobulėjimu.

Baigęs universitetą, kartu su draugais įkūriau savo pirmą įmonę. Ir nors po kurio laiko mums teko issiskirtyti, tai buvo labai naudinga patirtis ir mano vartai į verslo, interneto džiungles.

Nuo to laiko, jau daugiau, kaip 7 metus giliniuosi į verslo vystymo, investavimo, asmenybės tobulėjimo niuansus ir žinoma, interneto ir informacinių technologijų pritaikymą šiems tikslams. Per tą laiką teko įgyvendinti ne vieną interneto projektą, padėti įmonių svetainių, paslaugų ar renginių populiarinimui internete. Tobulėjant interneto technologijoms gilintis į jas ir jų pritaikymą, siekiant padėti įmonės ar žmonės efektyviau siekti jų tikslų.

Populiarėjant el.pašto rinkodarai arba kitaip - marketingui, pradėjau gilintis ir į šį nuostabų ir naudingą įrankį. Jo pagalba per paskutinius keletą metų sėkmingai plėtojau keletą savo verslų, subūriau didesnę nei 150 žmonių, besidominčių asmenybės tobulėjimu bendruomenę, populiarinau Fitneso mokyklas bei Intelektualaus fitneso klubus, kurie šiuo metu jau virto į asociaciją. Taip pat padėjau reklamuoti tokkius renginius kaip Vilniaus fejerija, Saviugdos mokyklos renginį "Atkaklumo savaitgalis su Algridu Karaliumi".

Visa ši patirtis kurstė nora pasidalinti įgytomis praktinėmis žiniomis ir pastūmėjo sukurti šį kursą. Tikiu, kad jo pagalba Jūs taip pat galėsite pradėti lengvai ir greitai naudotis el.pašto rinkodaros suteikiamais privalumais.

Nuoširdžiai Jūsų,
Jurijus Clavas
+370 686 868 33
Skype: jclavas
jurijus@clavas.eu

© Jurijus Clavas. Visos teisės saugomos.
www.clavas.eu
Konfidencialumo politika Partnerinė programa

 

 

Įveskite savo vardą ir el.pašto adresą, kad gauti NEMOKAMĄ kursą!

* būtini laukai